Генералният директор на Българското национално радио Милен Митев поздрави колегите за Международния ден на радиото и телевизията.
Ето какво написа той в своя фейсбук профил:
Днес отбелязваме международния ден на радиото и телевизията. Честит празник на всички колеги!
Дар от небесата за едни, проклятие за други, радиото и телевизията безспорно промениха света ни и продължават да го променят. Самите ние също се променяме.
Търсим нови начини да се подобряваме, да сме по-интересни и по-информативни, да сме по-близо до аудиторията, да растем заедно с нея.
Защото ако загубим връзката с хората, ще се загуби и смисълът да ни има.
Днес за щастие тази връзка е още силна.
През радиоапарати, телевизори, телефони, компютри, автомобили и какво ли още не радиото и телевизията се прокрадват в сърцата и умовете на хората и стават част от техния живот.
Благодаря на всички колеги, които творят тази магия. Нека тя никога не спира!
Copyright © 2022
Съюз на българските журналисти. Изработка ApplaDesign.